سوالات رایج

1-آیا الف جیم آکادمی نیاز به حضور فیزیکی در محل خاصی دارد؟

خیر ، کلاسها با روش دانشگاه مجازی و در بستر اینترنت برگزار میشود و شما به جز یک لپ تاپ یا موبایل و میکروفون و اینترنت به چیز دیگری احتیاج ندارید

2- من مربی، متخصص ، تحصیل کرده علوم ورزش، قهرمان و یا .... هستم. آیا نیازی هست در کلاسهای سطوح پایه شرکت کنم؟

از آنجا که در الف جیم اکادمی اولا امکان مهارت سنجی برای ما وجود ندارد و ثانیا مطالبی که در الف جیم مطرح خواهد شد عموما بکر بوده و در هیچ منبع متمرکز و قابل دسترسی مطرح نشده‌اند و عموما با این شکل و محتوا در هیچ دانشگاهی تدریس نمیشوند. در الف جیم برای اطمینان از یک دست بودن اطلاعات افراد از مبتدی تا افراد متخصص همگی ملزم به گذراندن تمام سطوح از ابتدا میباشند و سطوح بالاتر بدون گذراندن سطح قبلی قابل دسترس نمیباشد.

3- آیا شرکت در کلاس های اکادمی ملزم به حضور در راس ساعاتی خاص در تاریخی خاص برای من میباشد؟

هم بله و هم خیر. یعنی هر سطح از تاریخ خاصی آغاز و در تاریخ خاصی به پایان میرسد و کلاس ها در ساعات و روز های خاصی به شکل زنده انجام میشود که حضور در آنها مزایایی مثل امکان پرسش و پاسخ زنده و حضور فعال در کلاس را ایجاد مینماید اما کلاس‌ها بر روی سرور ما ذخیره میشود و تا چند روز به طور کامل قابل دسترسی بوده و اگر امکان حضور در ساعت مقرر برای کسی فراهم نبود میتواند به شکل بازپخش در کلاس‌ها حضور پیدا نماید.

۴-آیا در الف جیم اکادمی به ما مدرک میدهید؟ آیا این مدرک برای کار معتبر است؟

مراکز فراوانی برای ارائه مدرک در کشور ما وجود دارد که اصولا تاثیر زیادی هم در ایجاد درآمد یا شغل یابی ندارد و آنچه در نهایت به درآمد و اعتبار قابل اتکا می‌انجامد سطح دانش است. در الف جیم آکادمی پس از گذراندن سطوح مشخص گواهینامه و مدرکی صادر میشود که نشاندهنده طی شدن مراحل و سطح علمی شما در الف جیم آکادمیست. این مدارک در نهایت به ایجاد امکان پیوستن شما به تیم کاری ما که پس از گزینش های علمی و اخلاقی اتفاق می‌افتد کمک نموده که در آنجا امکان کار و درآمدزائی با اطمینان بالایی وجود دارد. دوما تمام افرادی که در الف جیم آکادمی ثبت نام مینمایند از پتانسیل درآمدی دانش منحصربه فرد قابل ارائه در الف جیم آگاهند و در جهت دریافت یک مدرک کاغذی اقدام به ثبت نام نمی‌نمایند.